Ważny mecz

W piątkowy wieczór Kociewskie Diabły podejmą u siebie AZS Koszalin. Historia pojedynków obu zespołów należy oczekiwać ciekawego spotkania.

Kociewskie Diabły po emocjonującym meczu w Gliwicach wracają do Starogardu. Tym razem podopieczni Artura Gronka zmierzą się z AZS-em Koszalin, czyli drużyną zdeterminowaną, aby odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Koszalinianie jeszcze w tym sezonie nie wygrali. Przyznać jednak należy, że przeciwników nie mieli łatwych (Stelmet, Polski Cukier, GTK). W pierwszych kolejkach z najlepszej strony pokazali się obcokrajowcy: Papić, Tejić, Brandon oraz Radulovic. Serbskie nazwiska wśród liderów nie mogą dziwić, bowiem na ławce zasiada ich rodak Dragan Nikolić.

Starogardzianie do meczu przystępują w dobrych humorach. Bilans 3-1 sprawia, że Polpharma znajduje się w górnej połówce tabeli. Co najważniejsze, pomysł Artura Gronka na drużynę zdaje się być skutecznym. Mecz z AZS-em nie zapowiada się, wbrew pozorom, na łatwą przeprawę. Zapowiada to jutro wielkie emocje!

Nie siedź w domu, przyjdź na mecz!

Bilety:
Dzieci do lat 4 – wstęp bezpłatny
Krwiodawcy za okazaniem legitymacji – wstęp bezpłatny
Dzieci 4-7 lat – 5 zł.
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci do 25 lat oraz seniorzy) – 10 zł.
Bilet normalny – 20 zł.
Bilety można zakupić w siedzibie klubu (Rynek 36/1) od 9.00 do 15.00 lub też bezpośrednio przed meczem w kasie klubu.

 

Raport przed meczem Polpharma Starogard Gd. – Azs Koszalin

Raportujemy przed meczem z AZS Koszalin

Opublikowany przez Polpharma Basketball Czwartek, 1 listopada 2018