Będzie walka

Po twardej walce z Anwilem Włocławek jutrzejszy pojedynek z Rosą Radom wcale nie zapowiada się łatwiej.

 

Radomianie początek sezonu mieli kiepski. Ale po zatrudnieniu Jakuba Parzeńskiego (27 lat, 212 cm) wiele zmieniło się na lepsze. Podopieczni Roberta Witki potrafią postraszyć najlepszych w EBL i radzą sobie ze średniakami. Dowodem na to jest ostatnia przekonywująca wygrana z rozpędzonym GTK Gliwice – radomianie nie dali swoim przeciwnikom żadnych szans zwyciężając 91-72.

Przeciwko GTK świetne zawody rozegrał Carl Lindbolm. Fiński skrzydłowy zdobył 24 punkty i to na dobrej skuteczności. Obok niego uwagę należy zwrócić na Cullena Neal (17.7 pkt. na mecz), Artura Mielczarka (10.4 pkt.) i przede wszystkim na Obie Trottera. Amerykański rozgrywający jest mózgiem Rosy, decyduje o tym, co i jak grają jego koledzy. Na parkiecie spędza średnio więcej niż 31 minut, zdobywa 12.1 pkt. i dorzuca do tego 7.5 asysty. Prawdziwy lider!

Zawodnicy Polpharmy zdążyli odpocząć po długim i wyczerpującym meczu z Anwilem Włocławek. Koszykarze oraz sztab trenerski zdaje sobie sprawę z wagi meczu: ewentualna wygrana pozwoli Polpharmie odważniej myśleć o grze w fazie play-off. Zapowiada to jutro wielkie emocje.

Nie siedź w domu, przyjdź na mecz!

Bilety:

Dzieci do lat 4 – wstęp bezpłatny

Krwiodawcy za okazaniem legitymacji – wstęp bezpłatny

Dzieci 4-7 lat – 5 zł.

Bilet ulgowy (uczniowie, studenci do 25 lat oraz seniorzy) – 10 zł.