Odrabiamy zaległości

Kociewskie Diabły w czwartkowy wieczór ostatecznie odrobią wszystkie zaległości. Przeciwnikiem będzie MKS Dąbrowa Górnicza.

Wszyscy są w formie, ciężko pracujemy, aby być przygotowanym na najbliższe mecze – mówi Maciej Jamrozik, asystent trenera Skibniewskiego. Szaleńcze tempo w ostatnich tygodniach nie jest dla nas problemem – dodaje.

Polpharma Starogard Gdański pod batutą nowego duetu trenerskiego rozegrali dwa spotkania: w Bydgoszczy ulegli tamtejszej Astorii (89-94), a  tydzień temu we własnej hali musieli uznać wyższość mistrzów Polski z Zielonej Góry (77-103). Teraz na przeszkodzie Farmaceutów staje MKS Dąbrowa Górnicza, czy przedostatni zespół w tabeli.

Kontuzje mają spory wpływ na grę MKS-u. Przede wszystkim nie ma Killeya-Jonesa, ich lidera, w spotkaniu z Treflem kontuzji doznał Ratajczak – tłumaczy Jamrozik.

Killey-Jones kontuzję „złapał” podczas ostatniej akcji wygranego spotkania z Polskim Cukrem Toruń. Wiadomo, że środkowy MKS-u nie zagra do końca do sezonu. W trybie nagłym włodarze klubu zakontraktowali Milivoje Mijovića (29 lat, 201 cm), który może nie jest tak dynamiczny jak Killey-Jones, ale z pewnością dużo bardziej doświadczony.

MKS jest mocny na obwodzie. Moore oraz Čižauskas to świetni graczy. Od ich gry wiele zależy – ocenia Maciej Jamrozik.

W obozie Polpharmy pełna mobilizacja. Wszyscy w Starogardzie zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania.

Chcemy wygrać mecz, aby nabrać pewności siebie jako drużyna i zrobić kolejny krok do przodu – mówi Greg Surmacz, kapitan Polpharmy Starogard Gdański.

Czy Polpharma przełamie serię porażek? Czy trenerzy Skibniewski – Jamrozik znajdą sposób na będącego w świetnej formie Moore’a? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedzi już w czwartkowy wieczór.

Informujemy, iż wszyscy posiadacze karnetów, będą mogli najbliższy mecz rozgrywany w Starogardzie Gdańskim 19.11.2020 o godz. 19:30 (Polpharma Starogard- MKS Dąbrowa Górnicza) obejrzeć na platformie emocje.tv całkowicie za darmo! Wystarczy założyć konto na Emocje.tv oraz podać numer swojego karnetu. Chcielibyśmy w ten sposób zrekompensować Wam brak możliwości oglądania meczów „domowych” na żywo.